Prawo pracy w Krakowie – kancelaria prawna

25 maja 2019

Kancelaria Radców Prawnych Gryniewicz-Marzec sp.k. posiada wieloletnie doświadczenie w sferze prawa pracy, zarówno z punktu widzenia pracownika, jak i pracodawcy. Nasza praca koncentruje się nie tylko na toczeniu spraw sądowych, ale również na doradztwie w obszarze bieżącego stosowania prawa pracy.

Prawo pracy – zakres działania kancelarii radców prawnych

Reprezentując Pracodawców, najczęściej pomagamy im w tworzeniu wszelkiego rodzaju dokumentacji na etapie nawiązania stosunku pracy, jego trwania oraz zakończenia. Pomoc prawna jakiej udzielamy ma nie tylko poprowadzić naszych Klientów przez te stadia, ale także uchronić ich przed sprawami sądowymi z zatrudnionymi. Jesteśmy świadomi, że wraz z rozwojem spółki, postępowanie zgodnie z prawem pracy jest większym wyzwaniem. Dlatego też naszym priorytetem jest praca w dyskretny sposób, dzięki czemu Klient może skoncentrować się na kierowaniu biznesem, a nie na niejasnościach prawnych.

Prawo pracy – radca prawny w roli pełnomocnika Pracownika

Niezwykle często występujemy w roli pełnomocnika Pracownika. W tym zakresie o wiele częściej nasza praca polega na prowadzeniu spraw sądowych dotyczących nawiązania stosunku pracy, bezprawnego rozwiązania umowy o pracę czy chociażby godzin nadliczbowych. Niewątpliwie wymaga to od nas zupełnie innego zaangażowania, ponieważ tego typu sprawy związane są z ogromnymi problemami na tle postępowania dowodowego. Tym samym przekonanie sądu do racji Klienta staje się dużym wyzwaniem.