Reprezentacja w sporach z bankami – kancelaria prawna

17 lutego 2020

Kancelaria prawna Czarniak Baszczyn ulokowana jest przy Rondzie Mogilskim – w samym centrum Krakowa. Takie położenie powoduje, iż na rozmowę z adwokatem można bez trudu dotrzeć z każdej dzielnicy Krakowa, jak również innych miejscowości Małopolski, a także Śląska. Klientami Kancelarii są zarówno osoby indywidualne, jak i właściciele spółek i firm.

Kancelaria prawna w Krakowie

Krakowską Kancelarię reprezentuje dwóch wspólników: adwokat Paweł Czarniak i radca prawny Tomasz Baszczyn, merytoryczną pomocą służy także aplikant radcowski Izabella Polańska. Specjalizacją Pawła Czarniaka są głównie postępowania z zakresu prawa cywilnego oraz prawa ochrony konsumentów. Natomiast Tomasz Baszczyn oferuje pomoc prawną zwłaszcza w obszarze umów zawieranych przez przedsiębiorców, a także prowadzenia sporów z instytucjami finansowymi i ubezpieczeniowymi.

Kancelaria prawna Baszczyn Czarniak w Krakowie – klienci

Do klientów Kancelarii należą najczęściej osoby, które posiadają polisolokaty bądź kredyty we frankach. Są nimi również właściciele spółek i firm, którym Kancelaria oferuje stałą i kompleksową obsługę prawną. Kancelaria posiada szerokie doświadczenie także w reprezentowaniu indywidualnych inwestorów i konsumentów w sporach z bankami, instytucjami finansowymi oraz towarzystwami ubezpieczeniowymi. Wśród krakowskich kancelarii ta wyróżnia się wyspecjalizowanym obszarem działań. Na terenie Małopolski mało jest osób, posiadających kilkuletnie doświadczenie w pomocy prawnej frankowiczom i w sprawach o odzyskanie polisolokat. W sprawach dotyczących kredytów indeksowanych, jak również unieważnienia bądź odwalutowania kredytu we frankach szwajcarskich, Kancelaria Czarniak Baszczyn ma ponad 4-letnie doświadczenie, natomiast w postępowaniach dotyczących polisolokat – 5 lat doświadczenia.