Baniak do wina – idealny do przechowywania domowych alkoholi

14 lipca 2020

Dowiedz się, gdzie nabyć gąsior na wino, wejdź na https://superbutelki.pl/pl/c/Balony-na-wino/116

Balon na wino to wspaniały podarunek dla bliskiej osoby bądź praktyczne miejsce do przechowywania napojów własnej roboty. Jakie pojemności posiada baniak do wina? Do jakich celów można go jeszcze zastosować?

Balon do wina – wyjątkowy upominek

Dostępny w sprzedaży balon do wina występuje w 2 objętościach – 2 i 5 litrów. Mniejsze pojemniki mogą służyć jako oryginalny podarunek dla znajomych – baniak na wino napełniony własnoręcznej roboty alkoholem można wręczyć z okazji rocznicy ślubu, imienin, urodzin, jubileuszu bądź obrony pracy magisterskiej. 2-litrowe zbiorniki na wino to również doskonała ozdoba stołu podczas rodzinnych uroczystości oraz innych imprez – złotych godów, wesela, 18 urodzin i nie tylko – w ten sposób trunek jest właściwie wyeksponowany! Wykonany z dbałością o najdrobniejszy szczegół baniak do wina doskonale prezentuje się na przyjęciach, niezależnie od okazji.

Balon do wina – chroń domowe trunki jak zawodowiec

Baniak do wina o 5-litrowej pojemności bardzo dobrze sprawdza się jako pojemnik do przechowywania znacznej ilości trunków. Takie pojemniki można pozostawić w spiżarni lub piwnicy, ale równie dobrze nadadzą się do przenoszenia alkoholu. Planujesz wesele i chciałbyś poczęstować gości własnoręcznie wykonanym smakowitą nalewką owocową lub winem? Dzięki balonom na wino bez problemu przeniesiesz wyborne napoje na salę weselną, gdzie przelejesz je do małych butelek. Pięciolitrowe gąsiory do wina wytworzone są z wytrzymałego, grubego szkła i posiadają pałąkowe zamknięcie – są praktyczne i świetnie się prezentują!

Kontakt z nami:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]