Chemia przemysłowa – impregnaty i środki czystości

9 kwietnia 2020

Więcej szczegółów o profesjonalnych środkach czystości

Żeby utrzymać porządek – tak w zakładzie pracy lub budynku użyteczności publicznej, jak i w domu – niezbędne są stosowne sprzęty oraz preparaty. O ile do zwykłych prac porządkowych zazwyczaj wystarczające okażą się uniwersalne preparaty i podstawowe narzędzia, to dużo zadań będzie wymagało użycia chemii przemysłowej. Profesjonalne środki czyszczące pomagają uporać się nawet z poważnymi zabrudzeniami, gwarantując łatwe sprzątanie i likwidację szkodliwych dla zdrowia czynników. Jakie środki czystości znajdziemy w ofercie producentów i hurtowników chemii przemysłowej?

Przemysłowe środki czyszczące – usuwanie zabrudzeń różnego rodzaju

Asortyment profesjonalnej chemii gospodarczej skierowany jest zarówno do przedsiębiorstw (przede wszystkim ekip sprzątających), jak i klientów indywidualnych. W ofercie przedsiębiorstw wytwarzających i sprzedających chemię gospodarczą znajdziemy środki, dzięki którym usuniemy brud z różnych powierzchni – również tych chropowatych i z tegoż powodu kłopotliwych do dokładnego umycia. Są wśród nich preparaty stworzone z myślą o pozbywaniu się szczególnych zabrudzeń, m.in. ognisk pleśni, kamienia kotłowego, graffiti lub tłustych osadów.

Pielęgnacja powłok z wykorzystaniem chemii profesjonalnej

Profesjonalne środki czyszczące pozwalają również na ochronę oraz pielęgnację powierzchni szczególnie narażonych na wandalizm i destrukcyjne oddziaływanie różnorodnych elementów. Znajdziemy między nimi impregnaty do elementów wykonanych z drewna, preparaty chroniące przed graffiti, specjalistyczne powłoki akrylowe i polimerowe, jak również środki do zabezpieczenia metali przed korozją. Warto wspomnieć, iż powłoki polimerowe i akrylowe przeznaczone są do różnych powierzchni (m.in. linoleum czy betonu) i nie tylko zabezpieczają je przed brudem, ale również nadają im piękny wygląd.

Kontakt z nami:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]