czapraki, czapraki dla koni

Czapraki – zadbaj komfort jazdy jeźdźca i konia

12 czerwca 2020

Czapraki to specjalne ochraniacze, które zakłada się pod siodłem, amortyzujące nacisk i chroniące podczas jazdy. Interesuje Cię duży wybór akcesoriów jeździeckich w dobrych cenach? W sklepie internetowym Horse-Trade.pl znajdziesz czapraki dla koni najwyższej jakości.

Czapraki dla koni – stosowanie i konstrukcja

Czapraki to funkcjonalne i praktyczne elementy ochronne, które dają zwierzęciu komfort, a przy tym osłaniają siodło przed potem konia. Dzięki zastosowaniu odpowiednich surowców bardzo dobrze wchłaniają wilgoć, są miękkie i przyjazne dla skóry zwierzęcia. Jeśli chcesz kupić wysokiej jakości czapraki, to w sklepie internetowym Horse-Trade.pl odnajdziesz modele podszyte szybkoschnącym materiałem, wyprodukowane z bawełny, wypełnione wysokoelastyczną pianką z dodatkiem antygrzybicznym lub posiadające siateczkę chłonącą pot koni. Dobrze zaplanowana konstrukcja przynosi wysoką wygodę użytkowania. Czapraki dostępne w naszym sklepie zostały opracowane w taki sposób, żeby całkowicie dopasowywały się do anatomicznych kształtów konia, a jednocześnie podnosiły komfort jazdy. Część modeli posiada dodatkowe sakwy zapinane na rzepy.

Praktyczne i estetyczne czapraki – skorzystaj z szerokiego wyboru asortymentu

Czapraki, które oferujemy w sklepie Horse-Trade.pl, nie tylko są niebywale komfortowe dla zwierzęcia oraz funkcjonalne, ale również estetyczne. Artykuły te dostępne są w wielu wzorach i kolorach, a wybrane modele posiadają charakterystyczne pikowanie oraz ozdobne hafty. Czapraki dla koni można przymocować do siodła za pomocą rzepów. W naszym sklepie online z pewnością odszukasz produkt, który na miarę Twoich potrzeb!

Kontakt z nami:
Sklep Jeździecki Horse-Trade
ul. Michała Korpala 4
30-389 Kraków

Tel.: +48 12 423 00 96
Mob.: +48 728 95 00 96
E-mail: [email protected]