Dlaczego zakupy w hurtowni opakowań szklanych są opłacalne?

5 stycznia 2022

Sprawdź, gdzie zamówić opakowania szklane w hurcie.

Przetwórstwo artykułów spożywczych jest gałęzią gospodarki, która póki będzie żyć człowiek nie wstrzyma działalności. Mimo tego, że przeważająca część rynku towarów spożywczych należy do dużych koncernów, jest to jednocześnie sektor, w którym świetnie radzą sobie mniejsze podmioty, o ile zachęcą odbiorcę do swojego unikalnego, smacznego lub zdrowego produktu. Przeznaczone na sprzedaż pożywienie musi zostać opakowane tak, aby towar długo pozostał świeży, a zatem m.in. w butelki i słoiki ze szkła. Plusem tego typu opakowań jest to, że są mniej szkodliwe dla środowiska, ponieważ nadają się do recyklingu.

Hurtowy zakup słoików i butelek najlepiej od krajowego dostawcy

Wiadomym jest, że oferty kierowane do klienta indywidualnego różnią się wyraźnie ceną od propozycji dla klienta biznesowego. Ten ostatni, nawet gdy jest niewielką przetwórnią wytwarzającą takie artykuły, jak przykładowo piwo kraftowe, marmolady czy oliwę, będzie potrzebować co roku nie kilkudziesięciu pojemników ze szkła, lecz ilości daleko wykraczające ponad liczbę kilku tysięcy sztuk. Zakup słoików oraz butelek w hurcie jest tym samym dla niego zarówno metodą zmniejszenia wydatków, ponieważ zamawiając opakowania na palety zwykle można oczekiwać sporego rabatu od dystrybutora, ale także oszczędnością czasu transportu, gdyż jednym zamówieniem można zaspokoić potrzeby zakładu nawet na wiele miesięcy. Koszt hurtowego zakupu opakowań ze szkła znacznie zmniejszy się, gdy zamówimy je u lokalnego dostawcy butelek i słoików. Tym sposobem też dostanie towar o wiele szybciej.

Hurtownia opakowań szklanych – słoje, butelki i dodatkowe elementy w setkach sztuk

Hurtowi dostawcy opakowań szklanych mają w swoim asortymencie różnego kształtu i objętości butelki szklane (świetne do rozlewania wina, soków czy piwa) i słoiki. Dowożone są one do zamawiającego na paletach zdolnych pomieścić – w zależności od objętości opakowań – po 400, 1600, a nawet 3200 sztuk wybranego opakowania. Przedsiębiorstwa dysponujące własnymi autami transportowymi mogą również odebrać nabyty towar bezpośrednio ze składu hurtowni. Razem z paletą butelek bądź słoików hurtowo można też nabyć większą ilość innych potrzebnych elementów, jak korki, nakrętki czy kapsle pasujące do wybranego rozmiaru opakowania.

Kontakt z nami:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]