Drzwi drewniane wewnętrzne – dlaczego warto je wybrać?

9 kwietnia 2020

Jeśli potrzebujesz drzwi wewnętrznych dwuskrzydłowych, odwiedź ten adres

Drzwi drewniane to nadal wspaniałe rozwiązanie, wykorzystywane zarówno w nowoczesnych wnętrzach, jak i domach zaprojektowanych w tradycyjnym stylu. Jakie są zalety drzwi drewnianych? Przedstawiamy główne parametry i opcję produkcji drewnianych drzwi na wymiar.

Drzwi wewnętrzne drewniane z dębu, sosny oraz mahoniu

Drewno to ekologiczny surowiec, który poprawnie pielęgnowany może przetrwać w nienaruszonym stanie nawet kilkanaście lat, a zastosowany jako fragment aranżacji mieszkania powoduje, iż jest ono bardziej intymne i przytulne. Dzisiejsza technologia pozwala bardzo dobrze dopasować cechy drewna z potrzebami współczesnego nabywcy, co owocuje wykonaniem drzwi cechujących się wyrafinowanym wyglądem i wysoką ergonomicznością. Klejone trójwarstwowo drzwi drewniane odznaczają się właściwą izolacją termiczną oraz małym stopniem rozszerzalności – tzn. nie zniekształcają się. Możliwość wykończenia ich wierzchniej strony dowolnie wybranym kolorem, lakierem albo bejcą sprawia, że tego typu drzwi zauważymy w wnętrzach przeróżnego rodzaju – zarówno zaprojektowanych w nowoczesnym, skandynawskim stylu, jak i apartamentach urządzonych w stylistyce industrialnej. W sprzedaży znajdziemy drzwi drewniane wytworzone z dębu, sosny czy mahoniu, modele bez progu lub z progiem, drzwi wewnętrzne dwuskrzydłowe, zabezpieczone lakierami wodnymi i masę innych typów, które zachwycają walorami estetycznymi i wspaniale się prezentują przez lata.

Szyby fazowane i witrażowe – drzwi drewniane na wymiar

Zastanawiałeś się nad drzwiami drewnianymi na wymiar? Chciałbyś założyć w swoim mieszkaniu albo sali konferencyjnej biura skrzydła drzwiowe o niestandardowych rozmiarach lub niekonwencjonalnej budowie? A może marzą Ci się drzwi dwuskrzydłowe wewnętrzne? W takiej sytuacji wypada zaufać doświadczonym przedsiębiorstwom, które świadczą nieodpłatny pomiar, konsultacje techniczne, a także opcję zrealizowania projektu na indywidualne zlecenie. Oknostol oferuje drzwi wysokiej jakości, jednocześnie zapewnia 5-letnią gwarancję na swoje produkty. Drzwi drewniane wewnętrzne można dopasować do wszelkich życzeń zamawiającego i przykładowo wypełnić je szybami – między innymi szkłem ornamentowym, piaskowanym czy wypukłym, co bez wątpienia podnosi ich walory estetyczne oraz użytkowe. Nowoczesne wewnętrzne drzwi drewniane mogą być również posiadać w zamek z wkładką, a w przypadku drzwi do toalety – w system zamykania łazienkowego.

Kontakt z nami:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]