Etykiety na wódkę weselną – podziękuj gościom za przybycie

25 listopada 2023

Jeśli potrzebujesz etykiet weselnych, skieruj się na tę stronę.

Tradycja dawania prezentów na przeróżne okazje praktykowana jest od setek lat i od samego jej początku jednym z najczęściej wręczanych i, nie da się ukryć, jednakowo ochoczo przyjmowanych upominków, jest alkohol. Sporo osób nie wyobraża sobie nie wziąć butelki na wesele, urodziny lub osiemnastkę. Jak jednak odróżnić się od reszty, gdy pozostali zaproszeni chcą wręczyć to samo?

Personalizowane etykiety weselne – podziękuj gościom weselnym

Na weselu alkohole nie tylko stoją na stolikach, ale również coraz częściej Państwo Młodzi wręczają swoim gościom butelki z wódką przy pożegnaniu. Taki prezent jest uważany za rodzaj wyrażenia podziękowania za przyjazd na ślub. Lecz takie butelki z wódką mogą również stać się w fajną pamiątką, której uczestnicy wesela nie pozbędą się nawet wtedy, kiedy zniknie już jej zawartość. Wystarczy spersonalizować butelkę, a można zrobić to zamawiając etykiety na wódkę, na których można zamieścić informację o miejscu i dniu wesela, wyrazy podziękowania lub imionach Pana i Pani Młodej. Etykiety na butelki można zamówić w przeróżnych wzorach oraz barwach, wobec tego bez problemu można kupić te, które będą współgrać ze stylem, w którym aranżowane jest przyjęcie weselne. Sama treść etykiet zależy już wyłącznie od wyobraźni państwa młodych. Rzecz jasna spersonalizowane etykiety na bimber czy inne trunki wyskokowe można użyć nie tylko podczas ślubu – są znakomite na wyróżnienie się na wieczorze kawalerskim czy przyjęciu imieninowym.

Spersonalizowane etykiety na bimber – udekoruj swoje alkohole

Etykietami z indywidualnym tekstem można ozdabiać flaszki w domowej piwniczce. Jeżeli na własną rękę wytwarzasz nalewki, soki czy wina, a później wręczasz je znajomym czy też rodzinie przy różnorodnych okazjach, możesz udekorować je kreatywnymi etykietami, które znacznie zwiększą walory estetyczne zwyczajnej flaszki. Prócz tego butelki można również oznaczać używając kolorowych kapsli oraz kapturków termokurczliwych.

Kontakt z nami:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]