części do aut francuskich

Gdzie kupić części do aut francuskich?

28 maja 2019

Francuskie auta należą do najczęściej kupowanych przez polskich kierowców. Są doceniane przede wszystkim ze względu na szeroką dostępność – zarówno jeśli idzie o same pojazdy, jak i przeznaczone do nich części zamienne – oraz stosunkowo niską cenę. Wyjątkowo popularnymi w Polsce francuskimi markami są Peugeot, Renault i Citroen. Sporym uznaniem cieszą się też auta firmy Dacia, która, pomimo iż wywodzi się z Rumunii i właśnie tam znajdują się fabryki produkcyjne, przynależy do koncernu Renault. Ogromna popularność tych marek w naszym kraju to świetny powód ku temu, żeby podpowiedzieć, gdzie szukać części do samochodów francuskich.

Części do samochodów francuskich, które najczęściej wymieniamy

Jeśli chodzi o często wymieniane części do aut francuskich, na pierwszym miejscu wypunktujemy oczywiście płyny eksploatacyjne oraz podzespoły ulegające zużyciu w warunkach regularnego użytkowania. Są to przede wszystkim klocki i tarcze hamulcowe, opony i żarówki, jak również olej silnikowy i do skrzyni biegów, płyn chłodniczy oraz płyn hamulcowy. Ponadto każda marka – a wręcz każdy model – ma pewne części, które bardzo często się psują. To może być na przykład silnik, oświetlenie, zamki, układ wydechowy, elementy układu zawieszenia lub hamulce.

W jaki sposób szybko i wygodnie nabyć części do samochodów francuskich?

O ile posiadamy konieczne umiejętności, część usterek można usunąć samodzielnie. Pozostałe natomiast wymagają specjalistycznego sprzętu, dostępnego właściwie tylko w serwisach. Bez względu o to, czy chodzi o zaopatrzenie warsztatu, czy może o naprawę auta, części do samochodów francuskich najlepiej zamówić przez internet, w sklepie specjalizującym się w sprzedaży podzespołów danej marki.

Kontakt z nami:
France-car F.H.U. "RS" Rafał Socha
ul. Rusznikarska - Deptak 6
31-261 Kraków

Tel.: +48 (12) 415-33-99
Mob.: +48 600-815-815
E-mail: [email protected]