Gdzie kupić oryginalne części do Citroena?

4 sierpnia 2019

Citroen części. Więcej szczegółów na http://bit.ly/2MgSHFt

Citroen jest marką ze stuletnią tradycją, od dziesięcioleci znana dobrze rodzimym kierowcom. Jej pojazdy w Polsce są cenione z uwagi na szeroką dostępność, przystępną cenę oraz w szczególności za sporą liczbę warsztatów specjalizujących się w ich serwisowaniu. Największą powodzeniem cieszą się takie modele jak Jumper, C-Crosser, C-Elysse, C4, C5, C6, Saxo, Xantia, Xsara i Nemo. Rzecz jasna, podobnie jak auta innych marek, ulegają one awariom, dlatego właściciele samochodów od francuskiego producenta powinni przygotować się na to, iż z czasem będą musieli kupić części zamienne.

Części Citroen – co zamawiamy najczęściej?

To, jakie części często odmawiają posłuszeństwa jest uzależnione w szczególności od danego modelu – każdy z nich ma swoją specyfikę, z której powstają inne awarie. W pierwszej kolejności powinno się na pewno wspomnieć o płynach, które zużywają się na skutek normalnej eksploatacji samochodu. Są to przede wszystkim płyn hamulcowy, czynnik chłodniczy w klimatyzacji, płyn chłodniczy i olej silnikowy. Regularnych wymian, których ze względu na bezpieczeństwo nie należy zaniedbywać, potrzebują również moduły układu hamulcowego: tarcze i klocki.

Gdzie wygodnie i niedrogo zdobyć części do Citroena?

Najodpowiedniejszym wyborem będą zawsze oryginalne części Citroen – te nieautoryzowane, często pochodzące z chińskich fabryk, w wielu przypadkach cechują się niższą jakością, co negatywnie oddziałuje na komfort i bezpieczeństwo jazdy. W związku z tym posiadacze aut Citroen części zamienne powinni nabywać w sklepach specjalizujących się w sprzedaży podzespołów do francuskich samochodów. Jeśli w po sąsiedzku żaden z podobnych nie funkcjonuje, wszystkie potrzebne elementy można zamówić online.

Kontakt z nami:
France-car F.H.U. "RS" Rafał Socha
ul. Rusznikarska - Deptak 6
31-261 Kraków

Tel.: +48 (12) 415-33-99
Mob.: +48 600-815-815
E-mail: [email protected]