sklep z książkami online, hurtownia książek warszawa

Lubisz czytać? Znajdź sklep z książkami online, by kupować je taniej

27 czerwca 2022

Czytanie książek upiększa życie i jest doskonałą odskocznią od codziennych stresów. Pomimo pojawienia się w ubiegłym wieku mocnej konkurencji jakimi są telewizja, internet oraz kino, książki wciąż będą istotnym elementem naszego życia, bowiem nawet w dzisiejszych czasach rodzice z reguły starają się, aby ich pociechy dużo czytały.

Książki to nadal mocna konkurencja dla internetu i telewizji

Współcześnie literatura drukowana nie jest najtańszym hobby, w szczególności z tego powodu, że po roku 2020 koszt papieru wyraźnie wzrosła. Lecz nie oznacza to, iż trzeba przestać kupować papierowe książki, kompletnie porzucić czytanie i szukać rozrywki tylko w telewizji. Trudno przytoczyć wszystkie benefity jakie daje regularne oddawanie się książce. Lektura przed spaniem pozwala szybciej się zrelaksować i daje oczom wytchnienie od szkodliwego działania światła niebieskiego wysyłanego przez wszędobylskie ekrany telefonów, telewizorów i komputerów. Daje to silniejszy sen, co przekłada się na generalnie lepsze zdrowie. Częste czytanie książek to także fenomenalny sposób na poznanie nowego słownictwa, a zatem i lepszą komunikację z innymi ludźmi w bezpośredniej rozmowie i pisemnie. Książki otwierają też nowe horyzonty, bo pozwalają poznać przekonania oraz widzenie świata osób z innych kręgów politycznych, kulturowych czy religijnych.

Hurtownie książek i księgarnie online – szeroka oferta i spore rabaty

Nie tak łatwo jest dzisiaj kupić książki w sklepie stacjonarnym. Drobne rodzinne księgarnie bankrutują z uwagi na wysokie koszty ich prowadzenia. Z kolei markety w swoim asortymencie mają tylko powieści najpopularniejszych autorów, gdyż jest to artykuł, który zawsze znajdzie nabywcę. Pasjonatom mało znanych książek, nieprzerwanie szukającym nowości i czerpiącym radość z lektury utworów młodych pisarzy, pozostaje zamawianie w księgarniach online, często działających również w obszarze dystrybucji. Zakup książek online jest bardzo szybkie i zazwyczaj o wiele tańsze. Księgarnie internetowe częstokroć oferują duże zniżki (nawet na nowości wydawnicze), mają w magazynach książki z niewielkich wydawnictw i dość często przy zamówieniach powyżej pewnej kwoty świadczą wysyłkę bezpłatnie.

Kontakt z nami:
Księgarnia internetowa Motyle książkowe
Zwrotnicza 6
01-219 Warszawa