Namiot imprezowy – organizacja imprez w plenerze

20 lipca 2019

Nic bardziej nie zachęca do udziału w przyjęciu zorganizowanym na świeżym powietrzu niż użycie namiotu imprezowego. Dzięki niemu nasi goście będą mogli rozkoszować się tańcami lub pysznym jedzeniem bez obaw, że zmoczy ich deszcz lub silny wiatr rozrzuci papierową zastawę.

Jak możemy użyć namiotów imprezowych?

Na imprezy nie chodzimy wyłącznie do sal – Polacy docenili możliwość biesiadowania pod chmurką. Zapotrzebowanie na namioty imprezowe zwiększa się z każdym rokiem: wykorzystuje się je na uroczystościach weselnych, bankietach, podczas eventów firmowych. Namioty imprezowe zdadzą egzamin zarówno podczas skromnego bankietu urodzinowego, jak i hucznego przyjęcia na 100 osób. Dzięki możliwości dobrania kształtu i rozmiaru, namiot na imprezy jest zawsze strzałem w dziesiątkę.

Dla kogo namioty imprezowe?

Namioty na imprezy przydadzą się głównie osobom planującym przyjęcie w plenerze: narzeczonym chcącym zorganizować niezpomniane przyjęcie weselne, dyrektorom korporacji przygotowującym spotkania intgracyjne, a także np. pracownikom agencji eventowych, którzy dbają o niezliczone imprezy zlecane im przez klientów. Namiot na imprezy to niezbędny element letniego przyjęcia!

Atuty namiotu na imprezy

Solidna stalowa konstrukcja, wytrzymałość poszycia, system air control zabezpieczający przed skraplaniem się wody – oto główne cechy, którymi powinny odznaczać się najwyższej jakości namioty imprezowe . Sprzedaż takich namiotów odbywa się najczęściej poprzez kontakt mailowy lub telefoniczny, a na stronie internetowej producenta bądź dystrybutora mamy podane dostępne rodzaje i wymiary namiotów. Szerokość namiotu wynosi od trzech do nawet ośmiu metrów, a długość – od 4 do nawet 25 metrów. Do wyboru mamy także kilka kolorów maskownic.