Oknostol – producent drzwi wewnętrznych drewnianych

14 listopada 2019

Zobacz drzwi wewnętrzne producent na http://bit.ly/2AUJl9O

Oknostol jest przedsiębiorstwem, które może pochwalić się 15-letnim doświadczeniem w wytwarzaniu różnego typu elementów stolarki drzwiowej i okiennej. Lata obecności na polskim rynku sprawiły, iż jego pracownicy gwarantują konsumentom wysoką jakość obsługi klienta oraz dostarczanych produktów. Okna firmy Oknostol cechuje nie tylko ich najwyższa ergonomia, ale też ich solidność, uzyskane za sprawą wykorzystania w toku ich produkcji nowoczesnych technologii. Poza oknami Oknostol produkuje również drzwi zewnętrzne i wewnętrzne o świetnych parametrach. Przy planowaniu, wytwarzaniu i montażu modułów stolarki otworowej pracownikom firmy przyświeca troska o zachowanie kilku ideałów: absolutnego bezpieczeństwa produktów, ich wysokiej jakości, pełnego komfortu użytkowania, jak również satysfakcji klienta.

Oknostol – producent drzwi i okien

Oknostol jako producent drzwi drewnianych i okien charakteryzuje się dużą dbałością o jakość swoich produktów. Produkowane przez przedsiębiorstwo drzwi drewniane na wymiar to znakomity wybór dla wymagających klientów, którzy szukają trwałych oraz w pełni ergonomicznych produktów. Zapewniają one lokatorom wysoki komfort – skutecznie odgradzają od zewnętrznych hałasów i stanowią znakomitą izolację termiczną, co jest ważne nie tylko zimą, ale także podczas letniego skwaru. Ten producent drzwi drewnianych niezmiernie duży nacisk kładzie również na kwestię bezpieczeństwa własnych produktów, dlatego są one zaopatrzone w bardzo dobre zabezpieczenia utrudniające włamania. Całość dopełnia ich niestereotypowa, przyciągająca wzrok stylistyka. Drzwi drewniane Oknostol utrzymują przez długi okres zarówno zalety wizualne, jak i swoją funkcjonalność, ponieważ wykonywane są tylko z surowców najwyższej klasy.

Producent drzwi drewnianych – bezpłatne konsultacje

Ten wykonujący drzwi wewnętrzne producent wyróżnia się również w obszarze obsługi klientów. Wszyscy korzystający z usług Oknostol otrzymują bezpłatną konsultację przy doborze stosownego modelu drzwi oraz pomiar w domu, dzięki któremu montaż drzwi przebiegnie sprawnie. Najbardziej wymagający klienci mają zaś możliwość zlecenia wytworzenia drzwi drewnianych na wymiar według ich osobiście przygotowanego szkicu, perfekcyjnie zharmonizowanych ze ściśle sprecyzowanymi wyobrażeniami. Odnosić się to nie tylko rozmiaru drzwi, ale również metoda wykończenia skrzydła oraz ościeżnicy.

Kontakt z nami:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]