Oryginalne części do Renault kupisz przez internet

23 grudnia 2019

Chcesz zamówić oryginalne części Renault? Wejdź na france-car.com.pl

Samochody Renault nadal cieszą się w Polsce dużą popularnością. Tylko w 2014 r. stanowiły one 14% wszystkich samochodów osobowych importowanych z zagranicy. Klienci doceniają przeróżne ich modele – zarówno rodzinne minivany, jak Renault Scenic, ale również kompaktowe Renault Megane z silnikiem benzynowym. Według statystyk w 2014 roku nasi rodacy nabyli ponad pięć tysięcy modeli Scenic i aż trzy i pół tysiąca pojazdów Megane. Megane jest popularny ze względu na ekonomiczny silnik, a Scenic – na łatwo dostępne części do Renault. Sporym popytem cieszyło się też Renault Clio – w omawianym roku zakupiono blisko 2,8 tyś egzemplarzy niniejszego modelu.

Części Renault – które najczęściej się psują?

Nabyłeś wyśniony auto i pragniesz jak najlepiej zadbać o swoje Renault? Części eksploatacyjne do różnych modeli tego producent są sprzedawane w stosownie wyposażonych sklepach internetowych. Można w nich odnaleźć elementy układu chłodzenia, podwozia, silnika oraz nadwozia, jak i wiele innych. Z opinii konsumentów wynika, że najczęściej psującą się częścią Renault jest tylna belka skrętna – na usterki tego podzespołu narzekają posiadacze modelu Clio. Problemy podobnej natury mają Ci, którzy kupili Renault Megane, jakkolwiek w tym wypadku awarii ulega też ochrona antykorozyjna.

Zaopatrz się części Renault

Regularne przeglądy techniczne oraz wymiana najszybciej psujących się części eksploatacyjnych są gwarancją wieloletniego korzystania z auta tej francuskiej marki. Oferowane w sprzedaży elementy są przeznaczone zarówno dla profesjonalnych warsztatów, jak i osób prywatnych, chcących samodzielnie wymienić niesprawne podzespoły.

Kontakt z nami:
France-car F.H.U. "RS" Rafał Socha
ul. Rusznikarska - Deptak 6
31-261 Kraków

Tel.: +48 (12) 415-33-99
Mob.: +48 600-815-815
E-mail: [email protected]