Przedłużane rzęsy – perfekcyjne wykończenie makijażu

26 sierpnia 2019

Jeśli potrzebujesz sztucznych rzęs, koniecznie sprawdź houseofbeauty.com.pl

Bujne i długie rzęsy to najwspanialszy atrybut każdej kobiety. Obecnie także te, którym natura pożałowała wyrazistej oprawy oczu, mogą zachwycać porywającym spojrzeniem – rozwiązaniem są sztuczne rzęsy. Z czego są one wykonane i jaka jest ich trwałość?

Sztuczne rzęsy – z poliestru, a może z włosia norek?

Przedłużane rzęsy to łatwy i pewny sposób na wspaniałe wykończenie makijażu. Chcesz zainwestować w najwyższej jakości przedłużane rzęsy, które zapewnią trwałe i widowiskowe efekty? Rekomendowanym rozwiązaniem są rzęsy w formie kępek oraz na pasku. W ostatnim przypadku wszystko co trzeba wykonać to nalepić cały pasek do skóry górnej powieki nieco ponad linią rzęs – efekt jest błyskawiczny. Sztuczne rzęsy w kępkach pozwalają z kolei idealnie zagęścić włoski, ale można je zastosować wyłącznie na zewnętrznych częściach oczu. Obecne na rynku modele rzęs są wytwarzane z naturalnych surowców, takich jak sterylizowane ludzkie włosy, włosie z futra norek czy też jedwab, ale także z najwyższej klasy tworzyw syntetycznych, przykładowo z poliestru. Ostatnio powodzenie zyskują też rzęsy wegańskie.

Sztuczne rzęsy – kup także hipoalergiczny klej, odżywkę oraz pincetę

Sztuczne powinny być nie za ciężkie, żeby nie przeciążać powieki i gwarantować wysoki maksymalną wygodę, a zarazem proste aplikacji i wyjątkowo mocne. W sprzedaży dostępne są zarówno jednorazowe rzęsy, jak i warianty wielokrotnego użytku wspaniale sprawdzające się na szykownych randkach. Kupiłaś już przedłużane rzęsy? Pamiętaj, że do ich aplikacji niezbędne są dodatkowe przybory – hipoalergiczny klej, który nie wywoła reakcji uczuleniowej, a także pinceta. Po usunięciu sztucznych rzęs, powinno się także nałożyć na skórę specjalną odżywkę, która wzmocni naturalne włoski.

House of Beauty Retail LTD plc

E-mail: [email protected]