Słój z kranikiem – idealny do serwowania napojów

16 maja 2020

Znajdź słoik z kranem

Od jakiegoś trwa renesans popularności słoików. Przestaliśmy uważać je jako opakowanie do kupowanych w sklepie bądź robionych własnoręcznie przetworów, a ujrzeliśmy w nich pełnoprawne naczynia do podawania różnych deserów i napojów. Znaczną popularnością cieszą się przede wszystkim pojemne Słoje z kranikiem, które mają mnóstwo zastosowań. Do czego można je wykorzystać? Gdzie przyda się słój z kranem? Z jakiej przyczyny przynajmniej jeden egzemplarz warto mieć w każdym domu?

Słoiki z kranikiem do napojów

Jednym z zalet słoików z kranikiem jest fakt, iż świetnie nadają się one do wytwarzania domowych trunków – takich jak nalewki i likiery. Słoiki mają spore pojemności (zazwyczaj są to 4-litrowe słoiki z kranikiem), co umożliwia wykonanie wystarczająco dużego nastawu. Szerokie wieko ułatwia ułożenie wewnątrz owoców lub ziół i późniejsze czyszczenie pojemnika, zaś dzięki kranikowi bez trudu zlejemy gotowy likier do butelek, błyskawicznie i łatwo pozbywając się zużytego surowca bez konieczności korzystania filtrów i wężyków.

Słoik z kranikiem do serwowania

Słoik z kranikiem jest świetną ozdobą stołu, na którym go postawimy. To sprawia, że często jest on używany do podawania napojów – zazwyczaj podczas rodzinnych uroczystości lub przyjęć w ogrodzie. Słoik z kranem wyśmienicie sprawdzi się także w trakcie imprez dla dzieci, jak i dla dorosłych. Nada się do serwowania soków, kompotów, oranżad oraz lemoniad, a na przyjęciach dla dorosłych – ponczu, wina czy też drinków. Jego atutem jest również to, że kran zapobiega dostawaniu się do szklanki fragmentów owoców i osadów, dając przejrzysty napój.

Kontakt z nami:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]