Subtelne i kobiece celebrytki

21 listopada 2019

Znajdź celebrytki

Bardzo modne łańcuszki celebrytki z zamiłowaniem noszą starsze i młodsze kobiety. Ogromna dostępność wzorów oraz materiałów, z jakich są wykonywane powoduje, że każdy może znaleźć gadżet idealny dla siebie. Można przypuszczać, iż moda na nie pozostanie na dłużej, ponieważ celebrytki pasują do właściwie wszelkich stylizacji oraz odpowiednie są w każdej sytuacji. Czym odznacza się ta trendowa biżuteria?

Celebrytki – łańcuszki noszone przez gwiazdy

Subtelne łańcuszki z charakterystycznymi wisiorkami zostały spopularyzowane przez gwiazdy show-biznesu. Wiele aktorek, celebrytek i piosenkarek nagle zaczęło je nosić, a trend ten bardzo szybko podchwyciły również „zwykłe” kobiety. Stąd nazwa tych ozdób. Łańcuszki te wykonuje się z rozmaitych materiałów – srebra, srebra powleczonego złotem i złota, a więc mogą je kupować wszystkie kobiety chcące mieć te modne ozdoby, bez względu na to, jak dużym dysponują portfelem. Duży wybór wzorów zawieszek sprawia, że naszyjniki celebrytki spotkać można obecnie we wszystkich sklepach z biżuterią oraz zauważyć je na szyjach mnóstwa dziewcząt i kobiet.

Wyraź to odpowiednią celebrytką

Celebrytka rzadko jest tylko gadżetem dekoracyjnym – najczęściej niesie także z sobą przesłanie, które zawiera się w symbolice wisiorka lub wygrawerowanym napisie. Każda charakterystyczna zawieszka ma swe własne, unikalne znaczenie. Najpopularniejsze zawieszki to serduszko, kółeczko pełne lub z dziurką, gwiazdka, żyletka, symbol nieskończoności i słonik. Panie zazwyczaj wybierają je właśnie w ten sposób – nie tylko według gustu, ale też odpowiedniej symboliki. Serce jest oczywiście symbolem miłości, kółko wskazuje na niezłomność, jest też blaszką pozwalającą na umieszczenie większego graweru. Gwiazdka jest symbolem szczęścia i boskiej mocy, słonik – pomyślności, wiedzy i władzy. Nieskończoność oznacza stałość we wszystkich swoich działaniach, zaś żyletka jest symbolem ponadprzeciętności oraz przekory.
Ogromną zaletą celebrytek jest to, iż można je nosić nie tylko do wieczorowych kreacji, ale również codziennych stylizacji, bez względu na to, z jakiego zostały wykonane materiału, na co wpływ ma przede wszystkim ich bardzo subtelny charakter. Najczęściej nosi się dość krótkie łańcuszki celebrytki, a nawet opięte, lecz kobiety czasem noszą też dłuższe celebrytki. Naszyjniki te można łączyć z posiadającymi podobne cechy bransoletkami celebrytkami i kolczykami gwiazd.

Kontakt z nami:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]