Szukasz lekkiej maseczki wielokrotnego użytku? Wypróbuj Mini Shield!

19 października 2020

Zamów maseczki wielokrotnego użytku

COVID-19, który opanował wszystkie państwa, kompletnie zmieniła nasz bieg życia oraz relacje społeczne. Normy dystansu społecznego nakładają konieczność używania rozmaitych środków, których zadaniem jest zabezpieczać nas przed rzeczywistym zagrożeniem zakażenia się tym groźnym wirusem. Idąc do restauracji bądź przychodni, gdzie najczęściej spotykamy większą grupę ludzi, musimy dla naszego zdrowia zakładać na nos i usta maseczkę ochronną. Jak jednakże postąpić, jeśli dusimy się w typowej maseczce z bawełny?

Lekka ochronna przyłbica zabezpiecza tak samo jak maseczka chirurgiczna

Ci, którzy sądzą, że materiałowe maski ochronne są niekomfortowe i mają trudności z zaczerpnięciem oddechu podczas ich używania, mogą sprawić sobie ochronną przyłbicę. Takim środkiem ochrony indywidualnej jest między innymi maseczka wielorazowa Vitberg Mini Shield. Ochrania ona przed kontaktem z patogenami podobnie jak maska chirurgiczna, tzn. kryje usta i nos, ale jednocześnie zapewnia lekkość oddychania. Jej podstawowymi zaletami są wygoda, wytrzymałość oraz nieznaczna waga, nie przekraczająca 7-10g. Ta maseczka z przyłbicą wyprodukowana jest z surowców, dzięki którym może być wykorzystywana po wielokroć. Jej przejrzystą przysłonę po każdym użyciu rekomenduje się odkazić, a samą całość można również czyścić ręcznie (do trzydziestu razy) za pomocą dostępnych detergentów.

Kto może nosić wielorazową mini przyłbicę?

Przyłbicę ochronną zaleca się używać każdemu, komu zależy na ochronie, jak również wygodzie. Osoby mające trudności z oddychaniem, mające ukończony 60 rok życia oraz regularnie uprawiające sport na świeżym powietrzu będą sobie chwalić swobodę jaką gwarantuje taka lekka maseczka wielokrotnego użytku. Jest ona także idealna dla wszystkich, którzy muszą zakładać maski ochronne w trakcie pracy. Mini Shield nie krępuje ruchów szyi, nie przeszkadza w noszeniu okularów, a jej używanie nawet przez wiele godzin nie wywołuje uczucia dyskomfortu. Nie blokuje ona FaceID, co na pewno docenią ludzie młodzi.

Kontakt z nami:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]